Česká bioplynová asociace » Aktuality » Ministerstvo zemědělství podporuje export do Kazachstánu

Ministerstvo zemědělství podporuje export do Kazachstánu

kz

Při českém Zastupitelském úřadě v Astaně (Kazachstán) zřídilo Ministerstvo zemědělství ČR novou pracovní pozici - místní sílu, která dalším z proexportních nástrojů MZe.

Náplň práce místní síly v Kazachstánu bude poskytování součinnosti podnikatelským subjektům ČR z oblasti agro-potravinářského komplexu při navazování obchodní spolupráce, hodnocení a analýze konkrétních obchodních příležitostí a při řešení obchodních případů v daném teritoriu. Dále bude zajišťovat kontakty a vazby na významné obchodně a ekonomicky orientované instituce a subjekty dané země v sektoru agro-potravinářského komplexu i ČR, sledování možností uplatnění českých výrobků na místním trhu a získávání a předávání informací souvisejících s vývojem v oblasti agro-potravinářského komplexu v zemi působení. 

Pan Arťom Lukašov zahájil svou činnost od 1. října 2017 a v listopadu 2017 uskuteční svůj první výjezd do ČR. Pobyt místní síly v ČR je předběžně naplánován v termínu od 27. listopadu do 8. prosince 2017.  Cílem výjezdu do ČR je setkání se českými firmami a seznámení se s jejich proexportními cíli v Kazachstánu.

V případě zájmu o setkání s místní sílou, panem Arťomem Lukaševem, kontaktujte, prosím, Mgr. Ani Hakobjana z Odboru zahraničně obchodní spolupráce MZe nejpozději do 10. listopadu 2017 do 17 hod. (tel.: +420 221 812 620, email ani.hakobjan@mze.cz).

 
 
 

Newsletter

 
Pro ověření
vyplňte 1. písmenko abecedy:
 

Hlavní partneři

Inzerce

CEESEN Conference