Program konference Výstavba a provoz bioplynových stanic

DSC_8097

Tradiční podzimní konference CzBA se uskuteční ve čtvrtek a pátek 5. - 6. října 2017. Letošní ročník konference bude mít mezinárodní přesah.

Česká bioplynová asociace se účastní nebo napomáhá realizaci několika významných evropských projektů, které mohou pro změnu poskytnout účastníkům pohled do zahraničí, ať už na poli výroby a obchodu s biomethanem, nebo uplatňování nejnovějších technologií, přístupů a řízení procesů. Kromě úvodního bloku zastřešeného projektem BiogasAction a následného programu věnovaného tématům technologické platformy Bioplyn 3 je zejména páteční den zaměřen na zahraniční dění, kdy bude možné sdílet průběžné výstupy projektu BIOSURF s velmi zajímavými informacemi z partnerských asociací.

Program konference a organizační pokyny (pdf)

Jako obvykle je připravený bohatý dvoudenní program, včetně tradičního společného večerního networkingu. Minulých konferencí se v posledních letech účastnilo kolem 200 zájemců ze všech oblastí oboru a sál byl zaplněn do posledního místa. Důležitým atributem naší konference je obsahová nezávislost, umožňující objektivně prezentovat aktuální témata spojená s problematikou výroby a využití bioplynu. 

Registrace na konferenci on-line

Konference je určena širokému spektru posluchačů, zejména pak pro:
  • provozovatele bioplynových stanic
  • investory, projektanty a dodavatele technologií
  • pracovníky státních orgánů
  • pracovníky regionální a místní správy
  • vysoké školy a výzkumné ústavy
  • poradenská centra v oblasti obnovitelných zdrojů energie

Těšíme se na Vás.

Organizační tým CzBA

 

Partneři konference:

          
 
 

 
                          
 

Newsletter

Inzerce