Jubilejní 15. ročník největší české bioplynové konference se blíží

DSC_0566

Třeboň se opět stane českým, nebo spíše (jak se již stalo zvykem) středoevropským centrem znalostí o bioplynu. Tradiční konference, kterou již řadu let pořádá Česká bioplynová asociace, vstupuje do svého patnáctého ročníku. Během dosavadní historie se celkový počet účastníků již přehoupl přes 2,5 tisíce a také letos očekáváme plný sál, tedy zhruba 200 zájemců o novinky z oboru.

Kromě zajímavých příspěvků z oblasti výzkumu, vývoje a inovací, resp. zkušeností z výroby, využití a úpravy bioplynu, včetně dalších produktů (jako je teplo či digestát), se budeme tradičně věnovat aktuálnímu stavu legislativy, její aplikace do praktického života, chystaným podmínkám případné podpory, investičním dotacím pro využití tepla a malé bioplynové stanice, financování, pojištění nebo výsledkům a metodice kontrolní činnosti státních orgánů, se kterou musí každý provozovatel BPS počítat. Máme přislíbené řečníky z Energetického regulačního úřadu, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zemědělství, výzkumných ústavů bank i pojišťoven, stejně jako z orgánů státního dohledu.

  

Konference se připravuje tradičně dvoudenní (8. - 9. října) - ve čtvrtek 8.10. pak můžete počítat s oblíbeným společenským večerem, který je centrem výměny zkušeností, know-how a navazování kontaktů. Prostředí pro konferenci zůstává tradiční - třeboňské lázně Aurora. Zde je také možné vystavit v předsálí své produkty či nabídnout služby. Podmínky účasti i doprovodných služeb zůstávají na loňské úrovni.

Tým organizátorů se na Vás těší, nezapomeňte se včas registrovat.

Hlavní partner konference:

          
 
 

Newsletter

Inzerce