Anketa Spokojená bioplynka 2011 zná svého vítěze

Anketa Spokojená bioplynka 2011 zná svého vítěze

pondělí, 17. října 2011

Výsledky prvního ročníku ankety zákaznického hodnocení dodavatelů bioplynových stanic Spokojená bioplynka 2011 byly oznámeny u příležitosti konání největší bioplynové konference v Třeboni koncem minulého týdne. Jako vítěze určili zákazníci společnost agriKomp Bohemia s.r.o.

Česká bioplynová asociace (CzBA), která každoročně organizuje třeboňskou bioplynovou konferenci, začlenila vyhlášení tří nejlépe hodnocených dodavatelů do odborného programu.  „Cílem ankety nebylo primárně označení té či oné společnosti, ale především získání zpětné vazby zákazníků a zjištění silných a slabých stránek těchto investičně náročných projektů i jejich realizátorů“, shrnuje předseda CzBA Miroslav Kajan a přidává jako zajímavý poznatek zjištění, že více jak tři čtvrtě zákazníků by si příště vybralo stejného dodavatele.  

Kromě vítěze, společnosti agriKomp Bohemia s.r.o., bylo předáno ocenění i druhé (MT-Energie Česká republika s.r.o.) a třetí nejlépe hodnocené společnosti (FARMTEC a.s.). „Velmi nás těší získané ocenění, které je výsledkem dlouholetého působení na českém trhu a snahy o komplexní přístup k našim zákazníkům“, říká jednatel vítězné společnosti Martin Mrůzek. Součástí prezentace výsledků ankety bylo i hodnocení kogeneračních jednotek, ve kterém zvítězily výrobky Schnell-Scania. Příjemné překvapení si připravil pro respondenty hlavní partner ankety, společnost Nano Energies, která věnovala vylosovanému výherci velmi příznačnou cenu - 2 MWh silové elektřiny zdarma. „Bylo nám potěšením spolupracovat s CzBA na této akci, která měla stejně jako naše společnost za cíl podpořit domácí výrobu elektrické energie z obnovitelných zdrojů“, dodává Robin Čumpelík ze společnosti Nano Energies. 

Jedenáctý ročník konference "Výstavba a provoz bioplynových stanic" proběhla minulý čtvrtek a pátek tradičně v Třeboni a zaznamenala rekordní účast více jak dvou set zájemců o bioplyn, kteří měli možnost zúčastnit se nabitého odborného programu, prezentace vědeckovýzkumných institucí, exkurze nebo i neformální diskuze.

Anketa Spokojená bioplynka 2011 zná svého vítěze  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz