Historicky první anketa hodnocení dodavatelů bioplynových stanic v ČR

Historicky první anketa hodnocení dodavatelů bioplynových stanic v ČR

úterý, 26. července 2011

Česká bioplynová asociace (CzBA) se rozhodla po vzoru jiných evropských zemí a v zájmu zkvalitňování tržního prostředí uspořádat historicky první anketu zákaznického hodnocení dodavatelů bioplynových stanic.

Sektor výstavby bioplynových stanic zaznamenal v posledních letech zajímavý růst, investice se pohybují v desítkách miliard korun. Tak významný trh, kterému se do budoucna bude zřejmě ještě dařit, přitahuje samozřejmě většinu výrobců a dodavatelů technologií z celé Evropy,“ říká Miroslav Kajan, předseda CzBA a dodává, že hlavním motivem pro uspořádání ankety Spokojená bioplynka 2011 je zejména získání zpětné vazby od investorů a zlepšení povědomí o kvalitě jednotlivých hráčů na trhu. 

Oslovujeme všechny provozovatele všech bioplynových stanic v České republice s jednoduchým internetovým dotazníkem, aby ohodnotili svého dodavatele po všech významných stránkách, jako je příprava projektu, průběh výstavby, kvalita technologie, uvedení do provozu či následný servis,“ přidává podrobnosti Jan Matějka, místopředseda CzBA a upřesňuje, že každý oslovený má přidělen jedinečný identifikační klíč, aby nedošlo k opakovanému hlasování.

Závěrečné slavnostní vyhlášení prvních tří umístěných firem za účasti médií proběhne v rámci tradiční konference "Výstavba a provoz bioplynových stanic", která se uskuteční ve dnech 13. - 14. října 2011 v lázních Aurora v Třeboni.

Anketu podporuje Nano Energies – jediný obchodník s elektřinou, který dodává svým zákazníkům elektrickou energii výhradně z obnovitelných zdrojů.

Historicky první anketa hodnocení dodavatelů biopl  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz