Měsíc IPR – ochrana duševního vlastnictví - Věda i legálně

pátek, 6. května 2011

CzBa Vás srdečně zve na seminář „Měsíc IPR – ochrana duševního vlastnictví (Věda i legálně)“, jehož cílem je seznámit pracovníky VaV se základními znalostmi v oblasti ochrany duševního vlastnictví.

Chcete získat odpovědi na otázky:

  • Jak zjistit, kdy je použití výsledků práce někoho dalšího legální a za jakých podmínek může někdo další používat výsledky Vaší práce?
  • Komu náleží jaká odměna při týmovém bádání?
  • Za jakých podmínek?
  • Jaká práva budou mít studenti,  zaměstnanci a jaká jsou práva Vašeho zaměstnavatele?
  • Kdo bude vlastníkem těchto výsledků?

Pak navštivte seminář "Měsíc IPR – ochrana duševního vlastnictví (Věda i legálně)" , který se uskuteční 10. května 2011 v zasedací místnosti budovy Bobík, Studentská 23, České Budějovice od 9:00 do 15:10 hod.Součástí semináře, jehož hlavními tématy bude ochrana duševního vlastnictví v oblasti publikační činnosti, výuky, vědy a výzkumu a partnerské spolupráce, budou i modelové situace zpracované na základě zkušeností z praxe.Níže naleznete pozvánku a přihlášku na seminář. Bližší informace o iniciativě Měsíc IPR a aktuální program semináře jsou k dispozici na webových stránkách www.mesicipr.cz. Účast na všech seminářích Měsíce IPR je bezplatná. Vyplněné přihlášky zasílejte na adresu usbe@promote.cz.

V rámci Měsíce IPR je pro Vás připraven také na 17. května 2011 doprovodný seminář  „Práce s databázemi průmyslově právních informací“, který bude realizován ve spolupráci se zástupci Úřadu průmyslového vlastnictví. Seminář proběhne v prostorách  Jihočeského VTP, Na Zlaté stoce 1619, České Budějovice od 13:00 do 16:00 hod. Pozvánku a registrační formuláře naleznete na webu www.promote.cz.

Měsíc IPR – ochrana duševního vlastnictví - Věda i  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz