palestine-26809_960_720

Obchodní mise palestinských podnikatelů ze sektoru OZE do ČR

pondělí, 5. září 2016

V rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie organizuje Ministerstvo zahraničních věcí ČR a Styčný úřad ČR v Ramalláhu, tedy zastupitelský úřad ČR pro Palestinská území, ve dnech 10. až 13. října 2016 obchodní misi palestinských podnikatelů.

Cílem obchodní mise je propojit palestinské podnikatele s českými firmami působícími v odvětví OZE a představit jim "české" technologie a řešení pro Palestinu. S ohledem na profil sektoru obnovitelných zdrojů energie v Palestině se zájem palestinských firem soustředí zejména na solární energetiku (PV elektrárny), využití biomasy a bioplynu k produkci elektrické energie a získávání energie z odpadního materiálu (spalování komunálního odpadu aj). Očekáváme celkem 7 palestinských firem.  

Program mise bude zahrnovat seminář s českými firmami, zástupci veřejného sektoru a odborné veřejnosti v pondělí 10. října (na Ministerstvu zahraničních věcí v Praze) a B2B jednání, včetně návštěvy vybraných provozů a výrobních závodů ve dnech 11. až 13.10. Zájemci o účast na jednání se mohou hlásit přímo u pana Cyrila Bumbálka - kontakty viz níže.

Cyril Bumbálek

Deputy Head of Mission
Representative Office of the Czech Republic
in Ramallah
Mobile: (+972) 054 302 3088
E-mail: cyril_bumbalek@mzv.cz

Aktualizace 26.9. 2016:

Styčný úřad České republiky v Ramalláhu a Ministerstvo zahraničních věcí České republiky si Vás dovolují pozvat na podnikatelský seminář k exportním příležitostem v sektoru energetiky na Palestinských územích v pondělí 10. října 2016, od 13:00 v Černínském paláci (Loretánské náměstí 5, Praha 1). 

Seminář proběhne za účasti palestinských podnikatelů ze sektoru obnovitelných zdrojů.  Seminář je určen pro podnikatelskou veřejnost. Pracovním jazykem je angličtina. 

Přihlášení k účasti na emailovou adresu: cyril_bumbalek@mzv.cz

Pozvánka ke stažení (pdf)

Obchodní mise palestinských podnikatelů ze sektoru OZE do ČR  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz