1000x1000-1414154423-dsc-0566

Podzimní bioplynová konference CzBA bude on-line!

úterý, 17. srpna 2021

Vzhledem k přetrvávající nejistotě, jak se bude pandemie Covid-19 vyvíjet během podzimu, a lázeňskému charakteru zařízení, kde tradičně konáme třeboňskou konferenci, zatíženému navíc dodatečnými preventivními opatřeními, jsme pro letošní ročník konference zvolili on-line verzi.

Akce tak bude jednodenní - proběhne na platformě ZOOM ve čtvrtek 7. 10. 2021 od 9 – 16 hodin. Vstup na konferenci nebude zpoplatněn, ale bude třeba se registrovat. Registrace bude otevřena 15. 9. 2021.

Program za účasti zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu, Energetického regulačního úřadu, Celní správy, Hasičského záchranného sboru, OTE a dalších institucí, řešitelských týmů výzkumných projektů nebo podniků s inovativními produkty a službami by měl zahrnout témata novely zákona o podporovaných zdrojích energie, přístupu k novým systémům podpory bioplynu a biometanu, zdanění bioplynu a biometanu, novinky v bezpečnosti bioplynových stanic, zlepšení jejich provozu a snížení negativních vlivů na životní prostředí. Součástí bude také třetí workshop projektu REGATRACE spojený s procesem vzniku národního registru obnovitelných plynů.

Budeme se těšit na Váš zájem a aktivní účast.

Tým CzBA

Podzimní bioplynová konference CzBA bude on-line!  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz