2617_vlajka-azerbajdzan-o-velikosti-90-x-150-cm

Pozvánka na podnikatelskou misi do Azerbájdžánu

pondělí, 18. února 2019

Ministerstvo zemědělství ČR se rozhodlo uspořádat podnikatelskou misi do Ázerbájdžánu, konkrétně do měst města Baku a Gandža. Misi, která bude vedena náměstkem ministra zemědělství ČR, je předběžně plánovaná v termínu 8. – 12. dubna 2019. Organizačně misi zajišťuje ZÚ Baku.

Nabídka je určena především firmám, které působí v oblasti potravinářské výroby a zemědělských technologií, ale i ostatním, které chtějí využít oficiální cestu vysokého představitele státní správy do Ázerbájdžánu, jakožto důležité destinace českého agrárního exportu.

V rámci této pracovní cesty proběhnou jednání s představiteli státní správy, uskuteční se podnikatelské fórum, kde se budou moci české společnosti prezentovat svým ázerbájdžánským protějškům a proběhnou rovněž B2B jednání mezi představiteli jednotlivých podnikatelských subjektů obou zemí.

Mise je připravována za zvýhodněných podmínek pro české podnikatele, neboť podstatná část nákladů bude hrazena z Projektu pro podporu ekonomické diplomacie.

V případě, že budete mít o účast na misi zájem, kontaktujte Ing. Lukáše Hercíka (lukas.hercik@mze.cz) a to do čtvrtka 28.2. 2019.                                                                                                                                                    

--------------------------------------------------------------------------

Ing. Lukáš Hercík
odbor zahraničně obchodní spolupráce - 18130
Ministerstvo zemědělství ČR
Těšnov 17
117 05 Praha 1

tel.: +420 221 812 845
email: lukas.hercik@mze.cz
www.eagri.cz

Pozvánka na podnikatelskou misi do Azerbájdžánu  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz