kovosvit-mas-azov2

Pozvánka na podnikatelskou misi ministra zemědělství Mariana Jurečky do Ruské federace

středa, 15. února 2017

Odbor zahraničně obchodní spolupráce MZE ČR informuje o připravované podnikatelské misi do Ruské federace, konkrétně do Rostovské oblasti. Mise se bude konat v termínu 3 – 5. dubna 2017 a bude vedena ministrem zemědělství ČR panem Marianem Jurečkou.

Akce je připravována Ministerstvem zemědělství ČR ve spolupráci s Komorou SNS  a Zastupitelským úřadem ČR v Moskvě.

Podnikatelská mise je určena především firmám, které působí v oblasti potravinářské výroby a zemědělských technologií, ale i ostatním, které chtějí využít oficiální cestu vysokého představitele státní správy do Ruské federace, jakožto prioritní oblasti českého agrárního exportu.

Mise je připravována za zvýhodněných podmínek pro české podnikatele, neboť podstatná část nákladů je hrazena z Projektu pro podporu ekonomické diplomacie. Cesta se uskuteční vládním speciálem.  

Níže naleznete informace k připravované akci. Další podrobnosti o podnikatelské misi budou rovněž k dispozici na stránkách MZe a Komory SNS.

S případnými dotazy se neváhejte obrátit na níže uvedený kontakt či kolegy z Komory pro SNS. Pro přihlášení můžete využít také náš kontakt info@czba.cz.

Kontaktní osoba:

Ing. Lukáš Hercík
odbor zahraničně obchodní spolupráce - 17240
Ministerstvo zemědělství ČR
Těšnov 17
117 05 Praha 1

tel.: +420 221 812 845
email: lukas.hercik@mze.cz www.eagri.cz

Ke stažení:

 

 

 

 

Pozvánka na podnikatelskou misi ministra zemědělství Mariana Jurečky do Ruské federace  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz