cu1

Pozvánka na podnikatelskou misi na Kubu

pátek, 22. července 2016

Svaz průmyslu a dopravy České republiky, Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo zemědělství a Ministerstvo zdravotnictví si dovolují pozvat české firmy k účasti na Podnikatelské misi na Kubu, která se uskuteční v termínu 19. – 23. září 2016.

Doprovodná podnikatelská mise v oblasti zemědělství, potravinářství a zdravotnictví je součástí společné cesty náměstkyně ministra zemědělství pro sekci zahraničních vztahů paní Jaroslavy Beneš Špalkové, náměstka ministra zdravotnictví a je zaštítěna také účastí náměstka ministra zahraničních věcí pro řízení sekce mimoevropských zemí a ekonomické a rozvojové spolupráce Martina Tlapy.

Podnikatelská mise je vhodná zejména pro firmy se zájmem o vývoz zemědělské techniky a technologií , hnojiv, zemědělských produktů a komodit, potravin (zejména trvanlivé, konzervy), nápojů, potravinářských technologií, zdravotnické techniky a prostředků a dalších produktů na kubánský trh. Cílem mise je zprostředkování kontaktů mezi českými podnikateli, kubánskými státními podniky a Kubánskou obchodní komorou.

Misi připravuje a organizuje Svaz průmyslu a dopravy České republiky. Program je připravován ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Havaně a Česko-kubánskou smíšenou obchodní komorou a bude reflektovat konkrétní zaměření účastníků.

Realizace podnikatelské mise je podpořena projektem na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR, jehož realizaci finančně podpořilo Ministerstvo zemědělství. V rámci projektu proběhne business fórum s přednáškami, jednání se zástupci kubánské státní správy a Kubánské obchodní komory.

Podrobnější informace a potřebné formuláře naleznete zde

Vzhledem k omezené dostupnosti letenek a ubytování je potřeba odeslat závaznou přihlášku a  registrační formulář do 3. srpna 2016. Závazné přihlášky zasílejte na e-mail pfara@spcr.cz. S případnými dotazy se můžete obracet rovněž na e-mail michal.kulik@mze.cz.

Pozvánka na podnikatelskou misi na Kubu  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz