DSC_0566

Registrace pro letošní konferenci otevřena

středa, 17. srpna 2016

Dovolujeme si všechny zájemce o účast na konferenci upozornit, že registrace byla právě otevřena. Podmínky zůstávají stejné jako v předchozích letech.

Předpokládáme proto, že zájem opět bude mírně převyšovat kapacitu sálu, proto prosíme o včasnou registraci. Zvýhodněná cena platí pro členy CzBA, kteří uhradili svůj letošní členský příspěvek.

Své přednášky k aktuálním problémům a novinkám přislíbili zástupci Energetického regulačního úřadu, Ministerstva průmyslu a obchodu, Evropské bioplynové asociace či Českého plynárenského svazu, účastníci získají nové poznatky a náměty pro svou další práci v oblasti využití tepla a elektřiny z bioplynových stanic, energetického potenciálu bioplynu a biomasy, chovu ryb, dopravy a dávkování substrátu, čištění bioplynu a jeho lokálního využití, správné aplikace digestátu, získávání odborných informací či řešení poruch BPS. Prezentovat se budou bioplynové stanice se zajímavými zkušenostmi, příběhy a unikátními řešeními. Nebude chybět ani bohatá nabídka služeb v předsálí, prezentace výzkumných projektů exkurze a společenský večer plný rozhovorů a nových kontaktů.

Podrobný program bude k dispozici začátkem září - nezapomeňte si včas rezervovat také ubytování.

 

Registrace pro letošní konferenci otevřena  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz