1.-Cee-Hydrogen-forum_002_web

Spojení českých a korejských firem na Czech-Korea Hydrogen Forum and Business Meet

středa, 20. března 2024

Na Czech-Korea Hydrogen Forum and Business Meet, tedy česko-korejském obchodním setkání zaměřeném na vodíkové technologie, se sejdou přední zástupci firem ze sektoru vodíku a bioplynu. Akce se bude konat 25. dubna 2024 v pěkném prostředí hotelu Hilton Prague Old Town v centru Prahy.

V průběhu celého dne se účastníci budou moci účastnit fóra a individuálních obchodních schůzek 1:1 s korejskými firmami, které hledají možnosti spolupráce. Mezi vybranými firmami budou i zástupci firem jako AIRRANE, Eco Bio Holdings, Hyundai Motors a KHNP, kteří se zaměřují nejen na vodík, ale také na bioplyn.

Akce bude probíhat v angličtině s podporou tlumočníků. Registrace účastníků je nutná předem prostřednictvím přihlašovacího formuláře. Akce je volně přístupná, ale na základě guestlistu.

Akce slibuje inovativní propojení českých a korejských firem v oblasti vodíkových technologií a bioplynu. Pro zúčastnění se stačí zaregistrovat a dostavit se 25. dubna do Hilton Prague Old Town. Těšíme se na překvapivé obchodní příležitosti a networking na Czech-Korea Hydrogen Forum and Business Meet!

Kontaktní osoba:

Dominika Šmidová
Business Development

KOTRA (Korea Trade-Investment Promotion Agency)
Škrétova 12, 120 00 Praha 2, Czech Republic
Mob: +420 733 792 850 | Tel: +420 245 005 659
Mail: d.smidova@kotra.cz |Website: www.kotrapraha.cz
LinkedIn: www.linkedin.com/company/kotra-praha/

Spojení českých a korejských firem na Czech-Korea Hydrogen Forum and Business Meet  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz