Ecomondo Key Energy 2 2019

VELETRH ECOMONDO SE NEZASTAVUJE

úterý, 28. dubna 2020

Akci Ecomondo/Key Energy pořádá v rámci veletrhu Fiera di Rimini společnost Italian Exhibition Group. Jedná se o hlavní veletrh v oboru green economy a circular economy pro oblast evropského Středomoří. Inovativní formát této mezinárodní události spojuje v jedné platformě všechny sektory oběhového hospodářství, počínaje energetickou účinností, přes obnovitelné zdroje a rekuperace surovin i energie, až k udržitelnému rozvoji.

Veletrhy Ecomondo a Key Energy jsou mezinárodními referenčními veletrhy v Evropě pro průmyslové a technologické inovace oběhového hospodářství.

Jsou zaměřené na zelenou a cirkulární ekonomiku (opětovné využití materiálů a surovin), energetickou účinnost, obnovitelné energie, udržitelná města a mnoho dalšího. 

Evropská komise a Ministerstvo životního prostředí jsou mezi hlavními aktéry v oboru evropského oběhového hospodářství během veletrhu v Rimini.

Akce se koná od 3. do 6. listopadu 2020. Veletrh Ecomondo hraje čím dál důležitější roli ve světě oběhového hospodářství.

https://en.ecomondo.com

Aktualizace 13.5. 2020:

Nabídka pro oborové asociace a firmy - příspěvek na účast skupin (minimální počet osob je 10). Pro každého člena této skupiny je možné získat: 

  • Příspěvek až do výše 100 EUR na osobu na hotelový pobyt (rezervovaný výhradně prostřednictvím partnerské agentury Adria Congrex).
  • Transfery z letiště na veletrh a zpět; Transfery z hotelu na veletrh a zpět 
  • Vstup zdarma a uvítání organizátory na veletrhu 
  • Možnost zorganizování návštěv do italských závodů/firem v provincii Rimini, možnosti naleznete zde.

Povinnosti účasti skupiny: 

  • Podepsání dohody v příloze (může podepsat za celou skupinu zástupce asociace či jiná pověřená osoba) plus Mandatory forms kvůli GDPR. 
  • Zaručit celý 1 den přítomnosti skupiny na veletrhu

Pokud by se nepodařilo dát dohromady skupiny o min. 10 lidech, lze nabídnout také pro jednotlivce VSTUP ZDARMA na veletrh (registrace online pro stažení volné vstupenky prostřednictvím speciálního kódu bude spuštěna od 1.8.2018).

VELETRH ECOMONDO SE NEZASTAVUJE  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz