NIS 2 v praxi – Aktuální stav a bezpečnost organizací

Datum: čtvrtek, 21. září 2023
Místo: online
WWW: https://nis2.tech

Pozvánka na třetí pokračování odborné konference k nové směrnici EU, kterou bude muset splnit více než 6 000 českých a 3 000 slovenských organizací. Největší online event na téma kybernetické bezpečnosti, NIS 2 a jejich praktických dopadů.

Evropská směrnice NIS 2 určuje nová pravidla pro řešení kybernetické bezpečnosti uvnitř organizací. Směrnice je navržena tak, aby bylo zajištěno komplexní pokrytí všech odvětví a služeb, které mají zásadní význam pro klíčové společenské a hospodářské činnosti.

Registrujte se na bezplatnou virtuální konferenci, která vám pomůže zorientovat v nové evropské směrnici NIS 2. Dozvíte se na ní důležité informace, které vám pomohou splnit toto nařízení a zabezpečit vaši organizaci. Tentokrát se zaměřením na praktické řešení a aktuální stav legislativy.

Online konference NIS 2 se koná ve čtvrtek 21. září od 9:00 do 12:30 a registrace i účast je zdarma. Využijte tuto výjimečnou příležitost a zaregistrujte se včas. Budeme rádi, když pozvete i své kolegy z dalších organizací.

Závěrečné losování: na konci akce vylosujeme ze všech účastníků výherce stavebnice Lego Technic Ford GT.

Maximální výše pokuty za nedodržení směrnice je 10 000 000 €, nebo 2 % z celkového ročního obratu společnosti. Připravte se včas.

NIS 2 v praxi – Aktuální stav a bezpečnost organizací  |  Kalendář akcí  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz