Mísírna_01

Kvalitní oleje přímo od výrobce

Jen málo společností na světě současně vlastní ropné zásoby, společnost na těžbu ropy i finální výrobu paliv, olejů a maziv.

Q8Oils je součástí jedné z největších světových ropných společností s rezervami, které by odhadem mohly pokrýt současnou spotřebu ještě na dalších 120 let. S denní těžbou a produkci 2,9 mil. barelů denně je Q8 sedmým největším producentem ropy na světě.

Rafinuje vlastní, vysoce kvalitní základové oleje z jedinečné kuvajtské ropy a ve vlastních výrobních zařízeních vyrábí širokou paletu olejů a maziv. Koncem roku 2016 tato společnost otevřela v Antverpách novou mísírnu olejů a maziv, jež je s produkcí 250 mil. litrů maziv/rok dle současných parametrů technologicky nejmodernější na světě.

Společnost Q8Oils před více než 30 lety jako první na světě přišla s originální recepturou maziv určených pro kogenerační motory instalovaných na ropných plošinách. Od té doby nabízí značka Q8Oils speciální řadu olejů Q8 Mahler (určených pro stacionární plynové motory), které zabezpečují vysoký výkon, vysokou účinnost mazání a spolehlivost 24/7.

Díky unikátnímu složení kvalitních základových olejů a aditiv, která Q8Oils nenakupuje od dodavatelů aditivních balíčků, ale sama si je vyrábí na základě vlastních zkušeností a poznatků moderního vývojového centra, je v tomto segmentu jedničkou na trhu.

Top Oil Services, s.r.o., je autorizovaným distributorem především olejů a maziv Q8Oils pro Českou republiku a Slovensko. Více než 20 let praxe, zkušeností a znalostí denně proměňuje ve prospěch zákazníků.

www.top-oil.cz

Kvalitní oleje přímo od výrobce  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz