Bez názvu 2

Vše pro čistou a funkční bioplynovou stanici

Firma Voda CZ Service zajistí perfektní vyčištění fermentačních nádrží, skladu digestátu či dalších jímek. Pojďme si několik vybraých technologií, které používáme.

Mokré sání Sací vůz Kaiser Moro - ADR

Jedná se o čtyřnápravové sací vozidlo v celonerezovém provedení o výkonu 11000m³/hod v provedení ADR, které je schopno zajišťovat sání DN150 kašovité hmoty nebo DN100 vysoce konzistenční hmoty. Vozidlo s kapacitou 14 m³ + možností připojení o dalších 10 m³ zajistí rychlou a efektivní logistiku kapalin s velice krátkou sací dobou. Za zadní nápravou lze využít volumetrické čerpadlo o výkonu 150 m³/hod pro přečerpávání různých kapalin.

Reference: BPS Cítov, BPS Skořenice, Kaufland Modletice, České Dráhy

Sací bagr Kaiser

V provedení pětinápravového podvozku SCANIA s objemem 14 m³, vývěvou 9 000 m³/hod, které je schopno nasávat a těžit nejtěžší kašovité a polosuché materiály do 13% bez narušování s dimenzí DN200. Lze aplikovat i na suché sání – popílky, drtě, písky, filtrace aj.

Reference: BPS Dvůr Králové, BPS Vrchlabí, BPS Skořenice, BPS Cítov, BPS Tupadly, BPS Křovice, čištění vyhnívacích a kalových nádrží Krnov, Technistone, odsátí filtrátu z úpravny vody Hrobice, rybníky Provodov-Šonov, rybník Zlonín

Ke stažení

Komentáře k článku

K tomuto článku nejsou vloženy žádné komentáře.

Komentář odešlete stisknutím tlačítka <enter>.
Vše pro čistou a funkční bioplynovou stanici  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz