300x300-1457372372-biogas-action-logo-res

Závěrečná konference projektu BiogasAction

čtvrtek, 30. srpna 2018

Bioplyn zastává důležitou roli v současné transformaci evropské energetiky. Je to právě "zelený plyn", který splňuje nejen požadavky na flexibilitu a bezpečnost dodávek, ale také napomáhá dosažení cíle roku 2030, tedy 32% evropské spotřeby energie z obnovitelných zdrojů. Je však nutné příležitosti, které bioplyn nabízí plně otevřít a zpřístupnit.

Za účelem naplnění tohoto potenciálu se rozhodli partneři mezinárodního projektu BiogasAction uspořádat konferenci, která se uvedeným výzvám a souvisejícím aspektům tohoto oboru bude věnovat a zároveň umožní představit výsledky této iniciativy, která započala v roce 2016, a která se od počátku zaměřovala na rozvoj potenciálu bioplynu a biomethanu jako obnovitelného zdroje energie pomocí odstraňování netechnických bariér a vytváření vhodnějších rámcových podmínek.

Konference se koná 11. října 2018 v Bruselu. Nepropásněte možnost setkat se se členy projektového konsorcia, politiky, odborníky a regionálními aktéry a zaregistrujte se na konferenci zde.

www.biogasaction.eu

 

 
      

Závěrečná konference projektu BiogasAction  |  Aktuality  |  Česká bioplynová asociace

Česká bioplynová asociace
Na Zlaté Stoce 1619
370 05 České Budějovice
info@czba.cz